12

października 2011

O mnie

Piszę, fotografuję, podróżuję, zwiedzam, opisuję, próbuję, odkrywam... Nie boję się życia. Nie ścigam się z nikim, bo zawsze będą lepsi. Robię to, co sprawia mi  radość. Lubię dzielić się swoimi przemyśleniami. Nie dlatego, żeby komuś zaimponować. Nie po to, żeby to się komuś podobało. Ale po to, żeby… Czy zawsze wszystko musi mieć powód?

Kocham piłkę nożną. Kiedyś grałam, teraz obserwuję. Dzięki niej mogę być jednocześnie dziennikarzem, fotografem, kibicem i podróżnikiem. W przeszłości współtworzyłam oficjalną stronę internetową Korony Kielce, pracowałam dla kilku portali sportowych, praktykowałam w redakcjach telewizji Canal+Sport i TVP Sport oraz pisałam dla dziennika Futbol News.

W czerwcu 2014 roku spełniłam swoje największe marzenie. Pojechałam na mistrzostwa świata w piłce nożnej do Brazylii jako fotoreporter agencji Press Focus oraz korespondent Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Obecnie pracuję dla PZPN oraz współpracuję z Przeglądem Sportowym. Przy tym robię zdjęcia. Na meczach, ślubach, wyjazdach. I chodzę po górach.

 

facebook.com/paula.duda13

twitter.com/PaulaDuda13

instagram.com/pauladudapl